עיצוב לוגו ומיתוג

עיצוב לוגו לעסק ומיתוג – בעולם רווי ותחרותי בו ישנם עסקים רבים כמוך, עיצוב לוגו ומיתוג מעולה, הוא שיקבע את מידת ההצלחה העסקית שלך. במילים אחרות, אם יש לך שפה גרפית מבודלת, המבוססת על ערכים ותפיסת עולם, ובאה לידי ביטוי בכל הפעילות השיווקית שלך, לא רק שתבלוט למרחוק, אלא שתגדיל את סיכוייך למגנט ולסחוף אחריך קהל לקוחות מתאים ונאמן לאורך ימים.

מאות פרויקטים מוצלחים במשך השנים, הביאו אותנו לפתח פורמולה ייחודית, המאפשרת לנו לחקור וללמוד את העסק והדי.אנ.אי העסקי שלך במהירות, לבנות עבורך ‘סיפור מותג’ מרתק ולהמחיש אותו באמצעות שפה גרפית מקורית, שתבוא לידי ביטוי באופן אחיד בכל פעולות השיווק שלך.

המשמעות של מותג מנצח היא עסק מנצח. נכון להיום לוגו לעסק הוא תוצר של אותו מיתוג מנצח, ולכל עסק יש לוגו המשוייך אליו.

מהו מותג מנצח – עיצוב לוגו מקצועי לעסקים

שירות עיצוב לוגו לעסק הוא שירות מותג מנצח! לוגו לעסק, תמיד יהיה ברור וקל להבנה, שונה, איכותי, קל “לעיכול” בקרב כל מי שמסתכל עליו. ניתן יהיה להזדהות איתו בקלות מבחינה חווייתית – אמוציונאלית. הוא  ישדר פונקציונאליות ויהיה בעל זהות ברורה וערך תדמיתי. עיצוב לוגו לעסקים שנעשה באופן מקצועי תמיד יבליט את ההיבטים החשובים ביותר של העסק או אחד ממוצריו/שירותיו וידבר אל קהל היעד אליו העסק פונה.

מחפשים פרטים נוספים על חבילת מיתוג לעסק? הכנסו לכאן!

מיתוג גרפי ובידול העסק

חבילת מיתוג גרפי הכוללת גם עיצוב לוגו מקצועי לעסקים תאפשר לכם להראות ללקוחותיכם הפוטנציאליים והקיימים את המוצרים והשירותים האטרקטיביים של העסק שלכם, כאשר עליהם מתנוסס לוגו איכותי, מסקרן ומרשים. אם המיתוג הגרפי יתבצע על ידי מעצב גרפי מומחה בתחום, לא תצטרכו “לעבוד שעות נוספות” ולהסביר מה מיוחד ומייחד את העסק שלכם.

עיצוב לוגו – מה אנחנו מציעים לכם בסטודיו לעיצוב גרפי אספקלריא?

  • בידול חיובי של העסק שלכם אל מול מתחריו באמצעות עיצוב לוגו מקצועי המותאם למטרותיכם וקהל היעד שלכם.
  • בניית לוגו מרשים, מעניין ואינפורמטיבי שיעניק רושם ראשוני חיובי ומסקרן על המותג שאותו אתם משווקים.
  • לוגו שיאגד את כל הערכים, מסרים, אופי ותועלות של העסק/מוצר/שירות אותו אתם מעוניינים לשווק.
  • הכנת לוגו יצירתי המותאם באופן אישי לתחום העסקי אליו הוא משוייך. לוגו כזה שיגרום ללקוחותיכם הפוטנציאלים להילכד, להסתקרן ולהתרגש.

תיק עבודות

סגירת תפריט
תקוע בבית?
רוצה להזניק את העסק קדימה?

אצלנו הכל אפשרי, בלי לצאת בכלל מהבית!
חייג אלינו: 054-8447800
או השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם :-)