עיצוב לוגו לעסק, מיתוג ומה שביניהם

עיצוב לוגו לעסק – לא מוותרים על מיתוג מנצח

מה הקשר בין מיתוג לבין בניית לוגו? האם עיצוב לוגו לעסק הכרחי לכל העסקים? מעוניינים בלוגו שיוביל לתוצאות הטובות ביותר? לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם מוזמנים להתחיל מכאן.. התחילו לקרוא:

בעידן בו התחרותיות היא דבר שגרתי וכל בעל עסק צריך להוכיח שהוא ראוי למקומו בפלט התוצאות של גוגל, המשמעות של מותג מנצח היא עסק מנצח. נכון להיום לוגו לעסק הוא תוצר של אותו מיתוג מנצח ולכל עסק יש לוגו המשוייך אליו.

מהו מותג מנצח – עיצוב לוגו מקצועי לעסקים

שירות עיצוב לוגו לעסק הוא שירות מותג מנצח! לוגו לעסק, תמיד יהיה ברור וקל להבנה, שונה, איכותי, קל “לעיכול” בקרב כל מי שמסתכל עליו. ניתן יהיה להזדהות איתו בקלות מבחינה חווייתית – אמוצייונאלית. הוא  ישדר פונקצייונאליות ויהיה בעל זהות ברורה וערך תדמיתי. עיצוב לוגו לעסקים שנעשה באופן מקצועי תמיד יבליט את ההיבטים החשובים ביותר של העסק או אחד ממוצריו/שירותיו וידבר אל קהל היעד אליו העסק פונה.

תהליך המיתוג | עיצוב לוגו מקצועי – מרעיון ליישום

תהליכי מיתוג העסק ובניית לוגו לעסקים תמיד יכללו את הדברים הבאים:

  • ערכי העסק – תמיד יש להגיע למסקנה באשר לערכים המאפיינים את העסק. כגון ערכים שמשדרים יוקרה, פונקצייונאליות, נוחות או כל ערך אחר.
  • קהל היעד – חשוב לקחת בחשבון מיהו קהל היעד של העסק, שכן יצירת לוגו צריכה להיעשות בהתאמה מלאה לשפה הוויזואלית והתרבותית המאפיינת את אותו קהל יעד.
  • מסר שיווקי – יש לחשוב מהו אותו מסר שיווקי אותו מעוניינים להעביר באמצעות בניית לוגו לעסק.
  • סלוגן – יש לחשוב על אותה סיסמה המאפיינת ומדגישה את המסר השיווקי והערכים של העסק.

מחפשים פרטים נוספים על חבילת מיתוג לעסק? הכנסו לכאן!

מיתוג גרפי ובידול העסק

חבילת מיתוג גרפי הכוללת גם עיצוב לוגו מקצועי לעסקים תאפשר לכם להראות ללקוחותיכם הפוטנציאליים והקיימים את המוצרים והשירותים האטרקטיביים של העסק שלכם, כאשר עליהם מתנוסס לוגו איכותי, מסקרן ומרשים. אם המיתוג הגרפי יתבצע על ידי מומחים בתחום, לא תצטרכו “לעבוד שעות נוספות” ולהסביר מה מיוחד ומייחד את העסק שלכם.

למעשה, מיתוג גרפי מקצועי ואיכותי שחלק בלתי נפרד ממנו הינו הכנת לוגו מנצח לעסק יחסוך לכם בזמן, כסף, אנרגיות ויספק לבד תשובות לשאלות כמו למשל : מיהו העסק העומד מאחורי הלוגו? ו- מהי אותה ייחודיות של העסק (או אחד ממוצריו) שגורמת לאותו בידול מנצח משאר העסקים המתחרים בו?

אז מה אנחנו מציעים לכם?

  • בידול חיובי של העסק שלכם אל מול מתחריו באמצעות יצירת לוגו המותאם למטרותיכם וקהל היעד שלכם.
  • בניית לוגו מרשים, מעניין ואינפורמטיבי שיעניק רושם ראשוני חיובי ומסקרן על המותג שאותו אתם משווקים.
  • לוגו שיאגד את כל הערכים, מסרים, אופי ותועלות של העסק/מוצר/שירות אותו אתם מעוניינים לשווק.
  • הכנת לוגו יצירתי המותאם באופן אישי לתחום העסקי אליו הוא משוייך. לוגו כזה שיגרום ללקוחותיכם הפוטנציאלים להילכד, להסתקרן ולהתרגש.

מעוניינים בלוגו יצירתי בעל ויזואליות מרשימה? מעוניינים במיתוג ממוקד על ידי לוגו המותאם אישית למטרה? אתם מוזמנים להתקשר אלינו להתייעצות וקבלת הצעת מחיר – 054-8447800

מעוניינים בהצעת מחיר?
יש לכם שאלה כלשהיא?

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם 😀