עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתר אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מבניית אתר האינטרנט. אם עד לפני עשור לקוחות רבים בחרו בתבניות עיצוב מוכנות מראש לעיצוב האתר שלהם, כיום יותר ויותר לקוחות מודעים לחשיבות הגדולה של העיצוב האישי של האתר. במאמר זה נסביר אודות שלבי תהליך בניית אתרי אינטרנט ומשמעות תפקיד עיצוב אתרי אינטרנט בתהליך זה. הבה נתחיל..

בניית אתר אינטרנט – לא מוותרים על השלבים הבאים!

  • איפיון – השלב הראשון הוא שלב האיפיון בו מוציאים לפועל את הרעיון לכדי מוצר מציאותי. כאן השאלה הראשונה תמיד תהיה ‘במה מעוניינים הגולשים?’ הצעד הבא יהיה הגדרת מטרת אתר האינטרנט והצעדים הבאים יהיו הגדרה של הצרכים השיווקיים ותדמיתיים של אותו אתר אותו אנו מעונייניים לבנות ולעצב.

  • עיצוב – השלב השני הוא עיצוב אתרים. כאן מדובר על השלב היצירתי ביותר ויש כאלו שאומרים שמדובר על השלב החשוב ביותר וזאת משום שהמראה של אתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור של העסק והוא זה שצריך להשאיר רושם חיובי על העסק ותחושת התפעלות מהעיצוב הסולידי או היצירתי סטייליסטי של האתר (בהתאמה לסוג העסק והתחום אליו הוא משתייך). מעצב אתרים שמומחה בתחום יצליח לגרום למשתמשים תחושת הזדהות, דבר שיוביל אותם לפעול כפי שתוכנן באיפיון ההתחלתי.

  • פיתוח ויישום – השלב השלישי יהיה הפיתוח של האתר. כאן לוקחים את האיפיון ואת העיצוב ומחברים בין הדברים, קרי,מחברים בין המבנה של האתר, עיצוב האתר והתוכן של האתר. בפיתוח תמיד יילקחו בחשבון כל הקשור אל פיתוח צד הלקוח ופיתוח צד השרת.

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט – משפיע על קידום האתר!

תחום העיצוב הוא רחב ולכן חשוב לוודא שאותו מעצב בו אתם בוחרים אכן מנוסה ובעל מוניטין בתחום עיצוב אתרי אינטרנט. אמנם מעצבים הם אמנים והנראות של האתר תוביל לתחושת הזדהות אצל הגולש ובניית רושם ראשוני לגבי העסק שלכם, אך הדבר החשוב ביותר אותו יש לוודא טרם השכרת שירותיו של מעצב אתרי אינטרנט או חברה שמציעה שירות עיצוב אתרי אינטרנט הוא הידע של המעצב בכל הקשור השפעת העיצוב על הקידום אתר האינטרנט.

מעצב אתרים מומחה ידע שהעיצוב תמיד ישפיע על מהירות אתר האינטרנט, דבר בעל חשיבות גדולה בעיני גוגל (דבר שכולל גם עיצוב אתרי מובייל) ויפעל בהתאם. בנוסף, מעצב גרפי מומחה ידע כיצד למקם את הטקסט באופן חכם וזאת כדי לא לפגוע במהירות, לסדר את האלמנטים הרבים בו על מנת שהגולש ידע לגלוש במהירות ובקלות בין העמודים השונים בו ולעצב אתר שאינו עמוס מדי באלמנטים שונים. מעצב מקצועי  תמיד ידע שתהליך העיצוב משפיע חד משמעית החיבור של קהל היעד לאותו עסק או מוצר המוצגים באתר, על תהליך ההמרה ועל הלידים והמכירות של המוצרים והשירותים באתר והרשימה עוד ארוכה..

 עיצוב אתרי אינטרנט

לסיכום, עיצוב אתרים היא עבודה המתאימה אך ורק למעצבים מומחים בתחום. עבודה זו תמיד תתבסס על איפיון האתר, שיחה עם הלקוח, התאמה לקהל היעד ולגוגל, הנעה לפעולה וסוג האתר אותו בונים. מעוניינים במומחים שיעצבו לכם את האתר?

מעוניינים לשמוע מה דעתם של אנשי המקצוע של אספקלריא בתחום העיצוב של האתר שלכם? התקשרו אלינו למספר 054-8447800 ונשמח לספק לכם ייעוץ בעניין. בהצלחה!

מעוניינים לראות אתרים שעיצבנו?

למחירון בניית אתרים ודפי נחיתה

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט