עיצוב אתרים מקצועיים

לבנות אתר כל ‘בונה אתרים’ יכול, השאלה האם הוא יהפוך ל’מכונת מכירות משומנת’ או שיעלם לעד בין עשרות אלפי אתרים כמוהו ברשת…

עם מומחיות של שנים רבות בתכנון, עיצוב ובניית אתרים ‘שואבי לקוחות’ נאפיין במדויק את הצרכים שלך, נזהה את הייחודיות שלך על פני כל המתחרים ונבנה לך אתר בולט ומבודל.

 רוצה כלי עבודה שיתחיל לעבוד עבורך?  זה הזמן להרים טלפון ולאתגר אותנו 🙂

רוצה נראות עסקית מלוטשת, שתבדל אותך ותמגנט אליך הרבה לקוחות מתאימים? אנחנו הכתובת!

לכל שאלה חייג אלינו ל- 054-8447800

רוצה שנחזור אליך? פשוט מלא את הפרטים ואוטוטו אנחנו מדברים...

עיצוב ובניית אתרים - תיק עבודות

עיצוב אתרים ובניית אתרים

אחסון מהיר ומאובטח
בניית אתר וורדפרס מקצועי
עיצוב אתר בהתאמה אישית
התאמת אתרים לסלולר
כתיבת
תכנים
תחזוקה
שוטפת
אנימציה בהתאמה אישית
התקנת תוסף הנגשת אתרים

עיצוב אתר אינטרנט מקצועי

דמיין לעצמך ‘קניון ענק’ ההולך ומתפשט ללא גבול, בו ה’חנות’ הקטנה שלך מנסה שלא ‘להיבלע’ על ידי הרשתות הענקיות.

רשת האינטרנט היא הקניון האינסופי הזה ש’בולע’ מדי יום עשרות ומאות אתרים חדשים ואנונימיים. כדי לבלוט ברשת ולמנף את שניות החסד הספורות, בהן הגולש מבקר באתר שלך, צריך יותר מ’רק’ עיצוב אתר טוב וטכנולוגיה, נדרש תהליך של בניית אתר איכותי וממוקד.

כמו בתהליך של בניית אתרים גם בתהליך של עיצוב אתרים יש להצטייד ביצירתיות, חשיבה מקורית מחוץ לקופסא, הבנה בטריגרים הפסיכולוגיים, מעוף והעזה. הסיבה להתמקדות באלו היא הסיבה שבמהלך עיצוב אתר החשיבה צריכה להיות ממוקדת בגולשים וההולכה שלהם באתר.

בניית אתרים הוא דבר הנצרך לכל עסק שמכבד את עצמו היום, בין אם הוא עסק קטן ובין אם הוא עסק גדול – בניית אתר הוא חובה. הסיבה שכל עסק חייב לפנות לתהליך של בניית אתר היא שכיום הדרך המהירה להגיע לכל לקוח פוטנציאלי היא באמצעות האינטרנט. 

על עיצוב אתרים ועל בניית אתרים וכל מה שביניהם

לפני שמתחילים בהליך של בניית אתר חשוב לקחת בחשבון את הנושא של עיצוב אתר. עיצוב אתרים הוא השלב שבו נחליט על נראות האתר והפונקציונליות של האתר, עיצוב אתרים נוגע לאיך יראה עמוד הבית ואיך יראו עמודים פנימיים כאשר במהלך עיצוב אתרים חשוב לדעת מה אנחנו רוצים ואיך אנחנו רוצים להציג את האתר לגולש על מנת שיעבור חווית משתמש מספיק טובה שתוביל אותו לבצע את הפעולות שנרצה שיבצע באתר.

כשניגשים לתהליך של עיצוב אתרים ואחריו באופן טבעי בניית אתרים חשוב לוודא שהאתר יציג את השירותים שהוא מעניק, מוצרים, מידע אודות העסק וכו’.

עיצוב אתר אינטרנט הוא חלק בלתי נפרד מבניית אתר האינטרנט. אם עד לפני עשור לקוחות רבים שפנו לאפיק של עיצוב ובניית אתרים נאלצו לבחור בתבניות עיצוב מוכנות מראש לעיצוב האתר שלהם, כיום בזכות ההתפתחות הטכנולוגית בתחום בניית אתרים, יותר ויותר לקוחות מודעים לחשיבות הגדולה של עיצוב אתר ובניית אתר בצורה אישית המותאמת לעסק.

בעולם האינטרנטי, בעלי עסקים צריכים להתבלט בכדי לוודא כי הגולש לא ישתעמם או יתייאש מאתר איטי שמעוצב בצורה שאינה נוחה למשתמש ואינה מושכת את העין. כשהגולש מבקר באתר שלך, צריך יותר מ’רק’ עיצוב אתרים טוב וטכנולוגיה. צריך להשקיע בתהליך בניית אתר שיהיה מהיר, נוח וממותג בקפידה באיזון עדין בין יופי לפונקציונאליות.

למה לבחור בשירותי עיצוב אתרים של אספקלריא?

שנות הניסיון שלנו והובלת תהליכים של עיצוב אתרים רבים הובילו אותנו לפיתוח היכולת של בניית אתרים ללקוחות בצורה מדויקת עם הסתכלות על צרכי העסק. בניית אתר עם המומחים שלנו מבטיחה שכל התהליך של עיצוב אתר יהיה מקצועי וההחלטות ייושמו בשלבי בניית אתר.

לאורך בניית אתר אנחנו ממשיכים לבחון את המסקנות שעלו בשלבי עיצוב האתר ובמידת הצורך נעדכן את עיצוב האתר.

מאמרים

הקשר בין חווית משתמש ו-SEO

בשביל להצליח עם אתר האינטרנט שלנו אנחנו חייבים להתמצא בהרבה נושאים שקשורים לבניים אתרים, יצירת תוכן ואפילו התנהלות עסקית. אתר משלנו הוא ההגדרה ל’מולטיטאסקינג’ כאש

קרא עוד
בניית אתרים

כמה עולה לבנות אתר?

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט? על פי מה קובעים את המחיר?למעשה מחירון בניית אתרים הוא לא ממש קבוע וברור, והמחירים בשוק מאוד רחבים ודינאמיים, ותלויים

קרא עוד

בניית אתרי וורדפרס

אנשים רבים תוהים האם משתלם להם לבנות אתר אינטרנט “רגיל” או שמא משתלם יותר לבחור בחברה המספקת שירות בניית אתרי וורדפרס. במאמר זה נסביר האם

קרא עוד

המלצות

כמה דברים שאמרו עלינו משך השנים...

דניאל זריהן - קידום אתרים בגוגל

אלעזר קלומפס - aliza realty

סוזן בכר - יועצת לפיתוח וליווי ארגוני

דניאל פארס - המרכז הישראלי לקרבות רחוב

תמר שושני - Ten'e Gifts

רז שירזיאן - משרד עורכי דין וגישור