נוכחות שמשקפת אתכם

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי שהוא מיני אתר בהתאמה אישית עם כל המידע אודות העסק שלכם באופן מקצועי ומרשים, בשילוב כפתורים מהירים ליצירת קשר.

 התהליך פשוט וקל, ממלאים את השאלון הזה ומתחילים להתקדם 🙂

רוצים כרטיס ביקור דיגיטלי עם נראות עסקית מלוטשת, שתבדל אתכם ותמגנט אליכם הרבה לקוחות מתאימים?

דוגמאות של כרטיסי ביקור דיגיטליים שעיצבנו

כמה עולה אצלנו כרטיס ביקור דיגטלי?

העיצוב והבנייה הראשונית - 350 ש"ח בלבד!

ומקבלים גם:

דומיין

כתובת האתר שלכם
לדוגמה: a-dc.co.il/your-name
תקבלו לינק אישי שבו יופיע האתר שלכם

אחסון

השרת שבו נמצא דף האינטרנט
שלכם עם כל המידע שלו
הטקסט התמונות

תחזוקה

ניתן לערוך שינויים והוספות
בטקסט ובתמונות
בקלות ובזריזות

ב-49 ש"ח לחודש בלבד!

מה כולל המחיר?

מיני אתר ייחודי וממוקד

אצלנו כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא רק כרטיס ביקור, הוא מיני אתר ייחודי וממוקד בהתאמה אישית לעסק שלכם, למשוך ולמגנט הרבה לקוחות!

טופס לידים והנעה לפעולה

כפתורים מהירים ליצירת קשר בדרכים שונות, וטופס המניע לפעולה שניתן להשאיר בו פרטים בקלות, והפרטים יגיעו ישירות למייל שלכם.

נוכחות אפקטיבית בגוגל

הכרטיס ביקור דיגיטלי מופיע בגוגל כשמחפשים את השם שלכם, עם ניראות מרשימה, ומידע מרוכז אודות העסק, וניתן להוסיף גם גלריה והמלצות.

שירות זריז ואדיב, ותהליך פשוט

אספקה מהירה ושירות אישי ואדיב, כשהכל נעשה דרך מייל וטלפון ווטסאפ, התהליך פשוט וקל, ממלאים את השאלון הזה ומתחילים להתקדם 🙂

אין לכם מיתוג, תמונות או חומרים אחרים?

אנחנו איתכם גם אם אין לכם מיתוג מנצח (עדיין…) נתאים ונעצב את מה שנצרך עבור כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם.

איך מתקדמים?

ממלאים שאלון

למילוי שאלון מנחה לעסק לחצו כאן , לאחר מכן ניצור קשר כדי לברר יותר מה נצרך לכם.

מעצבים לכם

עיצוב מושקע וייחודי בהתאמה אישית של כרטיס ביקור דיגיטלי, על ידי צוות מקצועי ויצירתי.

רוצים שינויים?

רוצים שינוי בפונט, בצבע או בקומפוזיציה? אצלנו תקבל 2 סבבי שינויים ללא תוספת תשלום.

איזה כיף!

יש לך כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי – מיני אתר ממוקד – למשוך ולמגנט הרבה לקוחות!

שאלות שכנראה רציתם לשאול

כרטיס ביקור דיגיטלי נצרך ומסייע מאוד! איך? כל מי שרוצה לדעת פרטים אודות העסק שלכם – במקום לבזבז זמן ואנרגיה מיותרת, תוכלו לשלוח לו את הלינק האישי של הכרטיס ביקור דיגיטלי שלכם, שבו מופיעים כבר כל הפרטים אודותיכם והשירותים / מוצרים שלכם באופן מסודר ומרוכז, ואיך ניתן ליצור אתכם קשר, אפשרי להוסיף גם גלריית תמונות והמלצות. וכל מי שישמע עליכם וירצה לברר פרטים לפני יצירת קשר ויחפש את השם שלכם בגוגל – הכרטיס ביקור דיגיטלי יופיע עם ניראות מרשימה וכל הפרטים.

כרטיס ביקור דיגיטלי אצלנו הוא מיני אתר אינטרנט, הכולל לינק אישי, שיש בו את כל מה שצריך כדי להיות כרטיס הביקור שלכם, כדי הפנים המרשימות והמקצועיות שלכם באינטרנט, באופן מתומצת, ממוקד ומניע לפעולה. כרטיס ביקור דיגיטלי נותן במהירות ובקלות את המידע אודות העסק שלכם שירותיו ומוצריו, ומגוון הדרכים ליצירת קשר עמכם, כולל כפתור מהיר להוספה באנשי קשר. הכרטיס ביקור דיגיטלי מופיע בגוגל שמחפשים את השם שלכם.

יש סיבה טובה לעשות כרטיס ביקור דיגיטלי אפילו אם יש לכם אתר אינטרנט. כי כרטיס ביקור דיגיטלי בניגוד לאתר הוא לא עמוס באינפורמציה ובהרבה אפשרויות, אלא הוא ממוקד ותמציתי, ומניע לפעולה ליצירת קשר בקלות ובמהירות בלחיצת כפתור, וגורם לאנשים לשמור אתכם באנשי קשר. וגם הוא מוסיף לכם נוכחות בגוגל – שכאשר יחפשו את השם שלכם הכרטיס ביקור דיגיטלי שלכם יופיע עם ניראות מרשימה.

אז זהו שלא, כרטיס ביקור דיגיטלי הוא תחליף זול לאתר, למי שאין לו סיבה להחזיק אתר, או מספיק כסף להקים אתר או כל התשובות נכונות. בעלות נמוכה תקבלו אתר עם לינק אישי שבו מופיעים כל הפרטים אודותיכם באופן מסודר ותמציתי בניראות מרשימה ועם נוכחות בגוגל שמחפשים את השם שלכם. למעשה כרטיס ביקור דיגיטלי בהרבה מקרים משמש כמו מיני אתר, או במקום דף נחיתה.

עלינו

דמיינו לעצמכם חבורה קטנה ואיכותית של מעצבות ומעצבים מקצוענים ומוכשרים בטירוף, אומנים בנשמה, שפועלים יחד במרחב וירטואלי כדי לעצב ולמתג את העסק שלכם במלוא המרץ.

זה לא דמיון! ניקח את את הרעיון של העסק שלכם ונבטא אותו בעיצוב ייחודי ובלתי נשכח!
אבל זה לא הכול, אנחנו גם נדאג לכם לכל שלבי ההפקה והביצוע עם שירות אישי ואדיב, זמינות גבוהה, כשהכל נעשה דרך הרשת, מייל, טלפון, וואטסאפ, כי למי יש זמן מיותר לבזבז?

כמה דברים שאמרו עלינו משך השנים...

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

במה אתם מתעניינים?


מענה טלפוני: ימים א-ה 10:30-15:00

במה אתם מתעניינים?


מענה טלפוני: ימים א-ה 10:30-15:00