עיצוב לוגו יוקרתי – למי זה מתאים?

עיצוב לוגו יוקרתי המשדר אלגנטיות, אליטיסטיות וטוב טעם, הוא דבר שבשנים האחרונות הולך וגובר הביקוש אליו, האם עיצוב לוגו יוקרתי משתלם לכולם? אילו אפשרויות אחרות קיימות?

עיצוב לוגו יוקרתי – המראה של העסק שלכם

כדי להבין את משמעות הלוגו ואת חשיבותו, כדאי להכיר את שתי מטרותיו המרכזיות: ראשית, יצירת זיהוי הלוגו וקישור לחברה /למוצר אצל קהל הלקוחות הפוטנציאליים. שנית, לייצג את רוח החברה, את המסר אותו היא רוצה להעביר. הלוגו הינו חלק מתמהיל פרסומי, הכולל סלוגן, עיצוב אריזות, דרכי שיווק, תמחור ואלמנטים רבים נוספים. חשוב מאוד, אפוא, לייצר “שפה” אחידה, ללא סתירות בין מרכיבים שונים שלה. לדוגמה: אם תבחרו עיצוב לוגו יוקרתי, אבל הסלוגן שלכם יהיה “הכי פשוט, הכי טוב!”, יווצר קונפליקט מסרים, אשר עלול לעלות לכם בחוסר הצלחה שיווקי. לסלוגן כזה יתאים דווקא לוגו פשוט, “בגובה העיניים”, בלי התחכמויות של אלפיון עליון.

עיצוב לוגו יוקרתי – מתאים, אבל לא לכולם

המסקנה ברורה: עיצוב לוגו יוקרתי עשוי להיות רעיון נפלא והצלחה מסחררת, אך רק במידה והוא משקף באמת את מהות העסק. לפיכך, לוגו יוקרתי יתאים יותר לחברה העוסקת בתכשיטי יוקרה, בחופשות לאלפיון העליון או במכוניות של 200 אלף שקל, ופחות למפעל לייצור חטיפים או לרשת חנויות של הכול בשקל…

לוגו יוקרתי – מאפיינים מרכזיים

עיצוב לוגו יוקרתי הוא עניין לא פשוט, הדורש ניסיון בעיצוב גרפי, ידע והבנה מלאה של שוק הפרסום בכלל ושוק הלקוחות של אותה חברה או אותו מוצר. כלומר, מעבר ליוקרתיות, חשוב להתאים את הסגנון לקהל שאמור להיחשף אליו ולקבל החלטות (גם אם בתת מודע) לפיו. היוקרתיות של הלוגו עשויה להתבטא בשלל אלמנטים, ביניהם הצבעים (מי אמר זהב וכסף?), סגנון הכתב, האלמנט הוויזואלי המצורף (אם ישנו), שילוב הצבעים (שחור, לבן, אפור משדרים יוקרתיות יותר מירוק, צהוב וכדומה) ועוד. בשורה התחתונה, לכל פרט, קטן ובלתי מורגש ככל שיהיה, משמעות רבה בהפיכתו של לוגו לכזה המוגדר יוקרתי. ועל כן יש לע

לוגו יוקרתי – מחירים

ואי אפשר בלי לדבר על כסף. חברות רבות עוסקות בתחום עיצוב לוגו. מחיר התהליך, מהשלבים הראשונים של זיהוי קהל, מאפיינים, צרכים, דרך התאמה לשפה הפרסומית של החברה ועד ליצירת הלוגו – תלוי בפרמטרים רבים. ניתן למצוא עיצובים ב-400 ₪ וגם במחיר הגבוה פי חמישה ויותר. מוטב לא לבחור באפשרות הזולה באופן אוטומטי, ולבדוק היטב מה אתם מקבלים תמורת התשלום.

מעוניינים לראות לוגואים שעיצבנו?

למחירון עיצוב לוגו וחבילות מיתוג

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט