מחיר חבילת מיתוג לעסק – כמה היא עולה?

בעלי עסקים רבים מבינים שהדרך להצלחה עסקית אינה פשוטה ושאחד הכלים המשמעותיים ביותר בדרך לאותה הצלחה עסקית עליה הם חולמים הוא חבילת מיתוג לעסק. אם גם אתם מעוניינים לדעת מהו מיתוג, מה כוללת חבילת מיתוג מקצועי לעסק וכמובן מהו מחיר חבילת מיתוג לעסק, התחילו לקרוא!

מהו מיתוג מקצועי לעסק?

המטרה העיקרית של מיתוג עסקי היא לספק תדמית עסקית מוצלחת לעסק שלכם. אם גם אתם מעוניינים שצרכנים פוטנציאליים יזכרו את שם העסק שלכם, יזכרו את הלוגו שלכם וישייכו את כל הקשור אל העסק שלכם לערכים חיוביים של הצלחה בעולם הערכים שלהם, הגיע הזמן להתחיל ולהתמקד באותה חבילת מיתוג מקצועי לעסק אשר תשרת אתכם באופן הטוב ביותר.

מיתוג עסקי מחירים

הקלדת מחרוזת המילים ‘מיתוג עסקי מחירים’ או ‘מחיר חבילת מיתוג לעסק’ ולחיצה על כפתור ‘חפש’ במנוע החיפוש של גוגל או מנועי חיפוש פופולאריים אחרים במרחב הוירטואלי תעלה מיד פלט תוצאות הכולל מושגים כמו למשל ‘ערכים’ , ‘הזדהות’ , ‘יוקרה’, ‘רגשות’ ומילים נוספות המשתייכות אל עולמו של הקונה הפוטנציאלי ומאפשרות לו לתייג את האפשרויות השונות העומדות לרשותו כאשר הוא מסתכל על כל הקשור אל העסק שלכם. בנוסף, פלט התוצאות יכלול וריאציות שונות של המילה מיתוג וכמובן עם מיתוג (כמו בכל מקום אחר) מגיע עניין המחיר. מהו המחיר של חבילת מיתוג לעסק? לא תמיד המחיר ברור, למה? כי טווח המחירים של חבילת מיתוג לעסק רחב ומשתנה מחברה אחת לשנייה וכמובן מחבילת מיתוג אחת לאחרת. 

חבילות מיתוג מותאמות באופן אישי לעסק וכוללות אך ורק את הכלים השימושיים ביותר שיובילו למיתוג ברור ומיוחד של העסק. לדוגמה, יש עסק שיחליט על חבילת מיתוג הכוללת עיצוב לוגו, עיצוב פרוספקטים לעסק, עיצוב פולדרים ועיצוב של כל מיני מוצרים המשווקים את העסק ביום יום ולכן משתלם להשקיע ספציפית בהם. לעומת זאת, יש עסק, שיבחר חבילת מיתוג הכוללת עיצוב אתר, קופירייטינג וכתיבה שיווקית של תוכן האתר, בניית לוגו ייחודי, יצירת סלוגן וכן עיצוב לוגו החברה על נייר מכתבים דיגיטלי אותו הוא יוכל לשלוח לכל לקוחותיו הקיימים ולכל לקוחותיו הפוטנציאליים.

מעוניינים בעיצוב באנרים? לחצו כאן!

מחיר חבילת מיתוג לעסק

סטודיו אספקלריא מציע ללקוחותיו חבילות מיתוג לעסק במחירים נוחים המותאמים אישית לסוג העסק, הרכבו, פעילותו ותקציבו. המומחים של סטודיו לעיצוב גרפי ומיתוג עסקי של אספקלריא מציעים שירותים מקצועיים הכוללים בניית אתר אינטרנט, עיצוב גרפי, חבילות מיתוג, כתיבה שיווקית, עיצוב כרטיסי ביקור, הדפסתם ושליחתם עד בית העסק ועוד. חבילות המיתוג שלנו כוללות את כל אותם כלים לעסק שלכם שיובילו אותו להצלחה, אם הכוונה היא אל עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, פליירים מעוצבים, אתר אינטרנט תדמיתי (או עיצוב חנות וירטואלית, פורטלים ועוד), עיצוב ניירת משרדית, עיצוב פליירים וכן עיצוב והדפסת מגנטים שיאפשרו ללקוחותיכם לחזור אליכם פעם אחר פעם.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר על חבילת מיתוג מקצועי לעסק המתאימה לעסק שלכם?

ניתן להתקשר אלינו ל-054-8447800  או למייל שלנו. בהצלחה!

מעוניינים לראות מיתוגים שעיצבנו?

למחירון עיצוב לוגו וחבילות מיתוג

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט
מעוניין בהצעת מחיר?
יש לך שאלה כלשהי?

מלא פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם :-)