מחירון

עיצוב גרפי

כמה עולה עיצוב גרפי? אפשר לגלול עכשיו למטה ולראות תכלס מחירים, אבל לפני זה כדאי לדעת שבתחום עיצוב גרפי כמו בהרבה תחומים – יש קשת מחירים מאוד רחבה, מחירון עיצוב גרפי מורכב מהרבה פרמטרים, עיצוב גרפי הוא לא מוצר מדף – כל מעצב/ת יספק לכם רמה אחרת לגמרי של עיצוב, ולכן מחירון עיצוב גרפי משתנה מאוד בין כל מעצב/ת.

העיצוב שתקבלו תלוי מאוד ברמה של המעצבים/ות מכל הבחינות – רמת הכישרון והקריאטיביות, כמות הניסיון וההשקעה, מחיר עיצוב גרפי תלוי כמובן גם במה נדרש לעצב,  כמה אופציות אתם רוצים לראות, ולפעמים גם תלוי בכמה המעצב/ת עפים על עצמם 🙂

הסטודיו שלנו מורכב ממגוון מעצבים/מעצבות ברמה סופר גבוהה, שנבחרו ממש בקפידה, וביחס לרמת העיצוב המחירים אטרקטיביים. ובאופן כללי עיצוב ברמה גבוהה זו לא רק הוצאה, אלא בעיקר השקעה ארוכת טווח, ולכן לא כדאי להתפשר בגלל מחיר, וכדאי גם לראות תיק עבודות לפני שסוגרים על מחיר, כדי לתאם ציפיות ולראות שמתחברים לעיצובים.

כדאי שתדעו שמה שעושה את ההבדל בין ‘עוד’ עסק – למותג, זו הנראות שלו. עיצוב גרפי מעולה לוקח את עזרי השיווק השונים בעסק ומקנה להם נראות ייחודית, מבדלת ומלוטשת. 

בין אם מדובר בפרינט – בעיצוב לוגו ומיתוג, כרטיסי ביקור וניירת, פליירים וחוברות. ובין אם מדובר בדיגיטל – בעיצוב אתרים, דפי נחיתה, מיניסייט, כרטיס ביקור דיגיטלי – סוללת המעצבים/ות שלנו הכוללת גרפיקאים, מומחים לווב, מאיירים ואנימטורים, ערוכה לעצב עבורכם את המעטפת הרצויה מאל”ף ועד ת”ו, כדי שתהיו ייחודיים ותגיעו רחוק, בלי לצאת מהבית…

₪500

כרטיס ביקור

₪450

נייר מכתבים

₪450

חתימה למייל

החל מ- ₪900

איור

החל מ -₪700

אריזה / שקית

₪500

תמונת קאבר

₪600

כרטיס ברכה

החל מ-1600 ש"ח

קטלוג

החל מ-₪500

מדבקה

החל מ-₪1200

הנפשת לוגו

₪1200

תפריט למסעדה

לא מצאתם משהו שמתאים לכם?

השאירו לנו פרטים ותקבלו הצעה בהתאמה אישית.

כמה דברים שאמרו עלינו משך השנים...

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

במה אתם מתעניינים?


מענה טלפוני: ימים א-ה 10:30-15:00

במה אתם מתעניינים?


מענה טלפוני: ימים א-ה 10:30-15:00