054-8447800

כמה עולה לבנות אתר?

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט? על פי מה קובעים את המחיר?
למעשה מחירון בניית אתרים הוא לא ממש קבוע וברור, והמחירים בשוק מאוד רחבים ודינאמיים, ותלויים בכמה פרמטרים:

האם נצרך גם דומיין ואחסון? מה הרמה המקצועית והנסיון של בונה האתרים? האם מקבלים גם עיצוב אתר בהתאמה אישית? מהו סוג האתר? האם מדובר על אתר תדמית? האם צריך שתהיה אפשרות של סליקה און ליין, או מספיק שתהיה אפשרות של השארת הודעה ומידע על התקשרות במייל או בטלפון? האם זה כולל גם תכנות דברים מורכבים? אנימציה? האם העסק צריך הנגשה על פי התקן? מה גודל האתר? האם מדובר  על מיניסייט, על אתר המורכב מכמה דפים בודדים, או על אתר שמורכב מהמון דפים?

נכון להיום יש אפשרות של בניית אתרים בחינם (בדרך כלל מדובר על אתרים חובבנים ובליווי פרסומות) ועד בניית אתרים המותאמים אישית ללקוח בעשרות אלפי ₪. יתכן שפרילנסר מתחיל או איזה נער חובבן יציעו לכם בניית אתר בזול, אבל בדרך כלל התוצאה תהיה בהתאם, הרבה פעמים הזול הוא היקר כי מגלים אחר כך בעיות טכניות או שבתכלס האתר לא נראה טוב ולא אפקטיבי. מצד שני, כמו שמצוי בהרבה תחומים – יש חברות שמציעות מחירים יקרים מאוד, והתמורה שמקבלים מהם פחותה ממקומות אחרים המציעים מחירים אטרקטיביים.

ובכל אופן – לפני שמתחילים משא ומתן כדאי לראות תיק עבודות של אתרים שניבנו על ידי אותו בונה אתרים או חברה, כי מלבד מה שצריך לברר על המקצועניות והשירותיות, צריך גם שימצא חן הסגנון של הבנייה והעיצוב. אכן זו אינו כלל, כי יש כאלו שיודעים לבנות ולעצב במגוון סגנונות, ואם תשלחו להם דוגמא של אתר שמצא חן בעיניכם, יוכלו בקלות לבנות עבורכם משהו באותו סגנון ולהתאים את זה אליכם בהתאמה אישית.

בניית אתרים

תכל’ס – מה טווח המחירים?

  • בניית אתר וורדפרס – בניית אתר וורדפרס מהירה וקלה בהשוואה אל אתרים המבוססים על פלטפורמות אחרות ולכן עלות בניית אתרי וורדפרס היא לעיתים נמוכה יותר מסוגים אחרים של אתרים.
  • אתר שכולו על דף אחד, מיניסייט על ONEPAGE / דף נחיתה – המחיר שלו כמובן נמוך יותר מאשר בניית אתר שיש בו כמה דפים שונים, אפילו שמדובר על אותה כמות של חומר.
  • אתר תדמית – מדובר על אתר בסיסי המכיל מספר עמודים מרכזיים הכוללים את דף הבית, אודות, דף שירותים ומוצרים ודף ‘צור קשר’ וכדומה, אתרים אלו מוכרים ככרטיס הביקור של העסק וכך הם נשארים לעיתים. טווח המחירים של אתר כזה נע בין 1000-12,000 ש”ח.
  • אתר חנות / סחר – המטרה של אתרים אלו היא למכור שירות או מוצר, דבר המחייב שירותי סליקה, אבטחה ברמה גבוהה ותכנון קפדני שעיקרו הוא שיווקי מכירתי. טווח המחירים של אתרי מכירות כמו למשל חנות וירטואלית (חנות מקוונת, אתר מכירות ו- E COMMERCE) נע בין 2,000-20,000 ש”ח ואף יותר.
  • אתר קטלוגי – דומה הוא לאתר חנות בכך שמוצגים בו מוצרים למכירה, אבל ההבדל הוא שאין בו אפשרות לרכישה און ליין על ידי סליקה, אלא רק על ידי השארת הודעה, או התקשרות במייל או בטלפון, המחירים נעים בין 2,000-15,000 ש”ח.
  • לסיכום, טווח המחירים הוא רחב ודינאמי, וכל עסק צריך לבנות את האתר שלו בהתאמה אישית, ומלבד זאת לאו דוקא היקר ביותר הוא הטוב ביותר, וניתן לקבל אתר מקצועי ומרשים ואפקטיבי במחיר אטרקטיבי, וכדאי תמיד לבדוק את תיק העבודות של האתרים שנבנו על ידי אותה חברה, האם הסגנון מוצא חן בעיניכם.

מעוניין לראות עבודות שלנו?

יש לך שאלה?

חייג אלינו ל – 054-8447800

או השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם :-)