054-8447800

עיצוב פליירים – מחיר

מחיר עיצוב פליירים – כמה זה עולה לנו? והאם גם בזמנינו כדאי להשקיע בזה? הפרסומאים ואנשי שיווק רבים רואים באמצעי השיווק של עלונים (פלייר) כלי שובר שוויון במלחמה על כל לקוח. השילוב בין מחירי הפצה זולים יחד עם המגע הישיר עם הלקוח, מוביל, לעיתים קרובות, לתוצאות מדהימות. מה הגורמים להצלחת הכלי העתיק והיעיל הזה? מה מבדיל בין פלייר מוצלח לכזה שאינו מספק את הסחורה? על כך ועוד בכתבה הבאה.

פליירים מנצחים – כך תעשו זאת נכון

כאשר בוחנים מקרוב את סיפורי ההצלחה של חברות ובתי עסק שבחרו להשתמש ככלי מיתוג עסקי מרכזי, מגלים מספר נקודות מעניינות:

  • פלייר מעוצב – הפליירים המוצלחים הם אלו ש”נראים מיליון דולר”. הרושם הראשוני של האנשים הנחשפים לפלייר הוא למראה שלו, ורק לאחר מכן לתוכן. לכן, פלייר מעוצב בטעם טוב הוא בסיס מצוין להצלחה נהדרת.

  • מסר פשוט, חלק וברור – הגישה הפרסומית של “גם וגם” חלפה מן העולם. על המסר להיות קל להבנה, יחיד, חיובי במהותו, עוצמתי ואמיתי.

     

  • סמיכות זמן וגיאוגרפיה – הפלייר לא יכול לדבר על משהו שקורה בזמן אחר ובמקום אחר. כמה שההקשרים בין הפרסום למציאות חזקים יותר, האפקטיביות שלו תהיה גבוהה יותר.

    עיצוב פלייר

עיצוב פליירים – הדרך המרכזית לליבו של הלקוח

כאמור, עיצוב פליירים הוא אבן הראשה בדרך להצלחה. עיצוב של פליירים משדר ללקוח שמתייחסים אליו ברצינות, שמשקיעים בו, ולא שמזלזלים בו. כיום, מרבית האנשים יכולים להבחין בקלות בין פלייר מעוצב לכזה שנעשה בשעתיים באמצעות פוטושופ במחשב הביתי. אל תעבדו על הלקוח הפוטנציאלי שלכם בעיניים!

עיצוב פליירים מומלץ בחום לעשות באמצעות חברה מנוסה, המתמחה בשוק הפרסום ובתחום הפליירים בפרט. “אספקלריא” היא דוגמה נפלאה לחברה שכזאת, ש”שוחה” בתחום השיווק האנלוגי והדיגיטלי גם יחד, ואשר, בעזרתכם האדיבה, תוכל לספק לכם פלייר מעוצב לתפארת. מדובר בעבודה לא-פשוטה כלל וכלל, הכוללת היכרות מעמיקה עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, ההעדפות שלו, האלמנטים הפסיכולוגיים המניעים אותו ואלו הגורמים לו לרתיעה וסירוב. אם תחשבו שפלייר מעוצב כולל גופן מיוחד, צבעים עמוקים ותמונה או שתיים ברזולוציה גבוהה, תגלו מהר מאוד שלא כך זה עובד.

כמה התענוג עולה?

אתם לבטח סקרנים לגלות מה מחיר עיצוב פליירים והאם זה בכלל שווה את ההשקעה? ובכן, שוק הפליירים עלול להיות מאוד מטעה, בשל העובדה שחברות רבות מציעות פליירים מעוצבים, כביכול, במחירים מגוחכים של עיצוב זול הנכלל במחיר ההדפסה… אלא שכאשר מדברים על מחיר עיצוב פליירים מעוצבים באמת, הוא מעט גבוה יותר. כמובן שהחלק המרכזי בתשלום הוא על יצירת הפלייר המעוצב היחיד, כשעל הדפסתו הנרחבת משלמים פחות. 

למעשה אצל מעצבים גרפיים מקצועיים המחירים נעים בדרך כלל בין 300-700 ש”ח עבור העיצוב לא כולל הדפסה וכתיבה שיווקית. ומחיר ההדפסה תלוי כמובן בכמות ובגודל הפלייר. ומחיר כתיבה שיווקית של פלייר נע בין 100-2,000 ש”ח.

בכל אופן, מחיר עיצוב פליירים הוא כאין וכאפס לעומת ההישגים, הלקוחות והרווחים שאתם עשויים לזכות להם. אין כל ספק, פליירים נחשבים כלי מנצח בזכות ה-VALUE FOR MOENY הנפלא שלו. או במילים אחרות: השקעה קטנה, פוטנציאל אדיר.

אולי יעניין אותם גם:

עיצוב חוברות

אז אל תתנו לעסק שלכם לדשדש בבינוניות! רוצים לעלות על מסלול ההצלחה? התקשרו בהקדם ל-“אספקלריא” בטלפון 054-8447800 והתכוננו למחמאות על הפלייר המרשים החדש. בהצלחה!

מעוניין לראות עבודות שלנו?

יש לך שאלה?

חייג אלינו ל – 054-8447800

או השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם :-)