מחירון עיצוב גרפי – הדברים שמשפיעים…

מחירון עיצוב גרפי – ממה מורכב המחיר?

כל אדם המגיע מהתחום העסקי או השיווקי-פרסומי, מבין את החשיבות הגבוהה של עיצוב גרפי לסיכויי ההצלחה של מוצר, עסק או חברה.

יחד עם זאת, כשעולם המחשבים מציע תוכנות עיצוב גרפי חינמיות ופשוטות לתפעול, וברחבי הרשת קיימים אלפי תמונות, דמויות ואייקונים שבלחיצת כפתור ועריכה קלה עשויים להפוך ללוגו הבא, אנשים רבים אימצו את הגישה השגויה של “למה לי לשלם אלפי שקלים על משהו שאני יכול לעשות לבד בחינם?”.

התשובה לכך תגיע בסוף הכתבה, אבל בינתיים בואו נדבר על מחירון עיצוב גרפי.

העיצוב הגרפי והאינטרנט                                                   

לפני למעלה מ-30 שנה החל האינטרנט להפוך לחלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני אנשים, ושינה כליל את סדרי העולם.

אחד התחומים שהושפע יותר מכל בזכות מהפכת האינטרנט הוא תחום העיצוב הגרפי. עבודות שפעם היו לוקחות שבועיים נעשות כיום במספר שעות. חלומות ופנטזיות שלא היו ברות-מימוש, הפכו למציאות קיימת. המהפכה בשיא תפארתה!

גם בנושא מחירון עיצוב גרפי חל שינוי. ראשית, בשל הופעת אלמנטים גרפיים שלא היו קיימים בעבר, כמו עיצוב שער פייסבוק, באנרים לפרסום בגוגל או ברשתות החברתיות ואמצעי שיווק דיגיטלים נוספים.

שנית, בזכות התחרות העזה בין חברות העיצוב הגרפי המחירים ירדו, אם כי חשוב להדגיש שהטובים באמת גובים מחירים יקרים יותר מאלו שמכוונים נמוך יותר, ולרוב, ההשקעה הנוספת משתלמת בטווח הארוך.

מעצבת גרפית ותיקה סיכמה את הנושא באומרה “גם בתחום העיצוב הגרפי, בדיוק כמו בתחומים רבים אחרים, אי אפשר לקנות פרארי במחיר של סוסיתא. ועל איכות צריך לשלם!”.

מחירי עיצוב גרפי – עניין של חבילות

חברות עיצוב רבות מציעות חבילות הכוללות פעולות שונות. לדוגמה – חבילה הכוללת עיצוב לוגו לעסק חדש, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב ניירת משרדית ותמונת שער לפייסבוק.

ישנן חבילות עיצוב הכוללות גם עיצוב ברושור או ROLL UP פרסומי. גם פולדרים, באנרים, פליירים (חד או דו צדדיים) ועוד ניתן להשיג גם בנפרד וגם כחלק מחבילות לעסק חדש או קיים.

בדקו היטב האם החבילות הללו משתלמות, מכל הבחינות.

מעצב גרפי צעיר או חברה מנוסה?

בואו נדבר לרגע על מעצב גרפי וכל הקשור אל המחיר של השירות אותו הוא מציע. אנשים רבים תוהים האם בחירה במעצב גרפי צעיר ובעל ניסיון מועט תוזיל עלויות באופן משמעותי, או שמא ההנחה לא שווה את הסיכון.

ובכן, אין תשובה מוחלטת לכך. אין ספק שגם אם יקבע מעצב גרפי מחיר נמוך ככל שיהיה, זה עלול לעלות ביוקר (ולכן מרבית הלקוחות מעדיפים חברות מנוסות).

אך ישנם מעצבים צעירים ומוכשרים שמוזילים עלויות כדי לצבור ניסיון, ואיתם דווקא האינטראקציה עשויה להצליח.

בשורה התחתונה, מה שלא תבחרו – חברה מנוסה, מעצבת גרפית צעירה או כל איש מקצוע אחר – בדקו היטב את הרקע והניסיון שלהם, את ההתאמה לעולם העסקי שלכם ולדרישות הגרפיות שלכם. הם כבר יעשו את כל השאר.

מעוניינים במידע אודות מחירון עיצוב גרפי? שירות בניית לוגו, חבילת עיצוב לוגו לעסק ומיתוג, עיצוב כרטיסי ביקור יוקרתיים, עיצוב ובניית אתר אינטרנט, דף נחיתה ועוד?

התקשרו אלינו 054-8447800

ונשמח לענות לכם על כל שאלה 🙂

מעוניינים לראות עיצובים שלנו?

למחירון עיצוב גרפי

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט