מחיר עיצוב לוגו – כמה זה עולה לנו?

המשפט “אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני” נאמר, לרוב, בהקשר של ראיונות עבודה, אך נכון ומדויק לא פחות בכל מה שקשור לעיצוב לוגו לחברות ובתי עסק. מחקרים רבים בחנו את חשיבות אותו אלמנט עיצובי על הצרכנים, וגילו שבמקרים רבים הוא מהווה את ההבדל בין הצלחה מסחררת לכישלון מהדהד. בשורות הקרובות נרד לעובי הקורה בנושא מחיר עיצוב לוגו. נגולל בפניכם כמה בניית לוגו צפויה לעלות לכם? מה המחיר כולל? מה מקבלים בדיוק תמורתו? ומה חשוב לבדוק לפני שמסכמים?

עיצוב לוגו – טווח מחירים

נתחיל מהדבר האמיתי – טווח המחירים של עיצוב לוגו. ובכן, אנו מתנצלים על האכזבה הצפויה לכם, אבל לדבר על מחיר עיצוב לוגו, זה בערך כמו לדבר על רכב חדש – מחיר. יש ב-60 אלף ויש ברבע מיליון, לא? כך גם בכל הקשור אל בניית לוגו. ניתן למצוא מעצב צעיר בראשית דרכו שיציע לכם לוגו סטנדרטי ב-300-400 שקל, וניתן למצוא חברה מוכרת בתחום שתגיש לכם עיצוב לוגו יוקרתי ומהודר במחיר של פי 8-9. תאמינו או לא, ניתן גם לבחור מבין לוגואים מוכנים באינטרנט בעלויות מזעריות של עשרות שקלים. אז מה עושים? אכן התלבטות קשה!

עיצוב לוגו – בחירה של פעם בחיים

אז זהו, שמצד אחד, לוגו הוא לא משהו שמחליפים פעמיים בשנה, ובמקרים רבים (של הצלחה, באופן טבעי), הם נשארים במשך עשרות שנים. על הפוטנציאל העסקי-כלכלי של לוגו מוצלח כבר דיברנו. מצד שני, לא הוכח בשום מקום שקיימת קורלציה בין גובה המחיר שמוצע לכם למטרת יצירת לוגו לבין האיכות וסיכויי ההצלחה שלו. לא חסרות דוגמאות על תהליכי עיצוב באלפי שקלים שהסתיימו במפח נפש, אל מול עיצובים פשוטים, מהירים וזולים שהפכו להצלחה מדהימה. ובכל זאת, איש מקצוע טוב, מנוסה ומקצועי בהחלט שווה אקסטרה השקעה. כי במתמטיקה פשוטה, אתם עשויים לשלם 1,000-2,000 שקל ולקבל בחזרה 100 שקל על כל שקל שהשקעתם, ואתם עשויים לשלם 300-400 שקלים ולהמשיך לשלם לאחר מכן על הפסדי החברה.

מעצב לוגו – הבחירה

אז מה עושים? ובכן, כדי למצוא מעצב גרפי שמתאים לדרישות ולרצונות שלכם, צריך לכתת רגליים ולבדוק היטב מי איש המקצוע או החברה העומדים מולכם.

אל תבחרו מעצב בלי שראיתם את תיק העבודות שלו. כך תוכלו לראות אם סגנון העבודה שלו מתאים לכם. חשוב להתרשם גם מהאדם עצמו, שכן תהליך יצירת לוגו אמור להיות באמצעות דיון ושיתוף, ולא כהנחתה מגבוה ללא שום גמישות. נקודה נוספת – זמני העבודה: יש חברות שיתבוססו במשימה שבועות, ויש אחרות שבתוך יומיים-שלושה יגישו לכם לוגו לתפארת. שאלות נוספות שכדאי לשאול לפני קבלת החלטה: עיצוב לוגו – האם מחיר עיצוב הלוגו כולל גם תיקונים וליטושים? כמה דוגמאות לוגו אתם מקבלים? האם כלול במחיר גם התאמות גודל שונות של הלוגו?

מעוניינים בפרטים אודות עיצוב לוגו? 

המומחים של אספקלריא ישמחו לעזור לכם ב- 054-844-7800             

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט