מה זה מיתוג?

כל מה שצריך וחשוב לדעת על תהליכי מיתוג לבית העסק 

על מנת להבין מה זה מיתוג אנו ממליצים לכל אחד ואחת מביניכם לנסות להשיב על השאלות הבאות: מה גורם ללקוחות להעדיף באופן ברור ומוחלט מוצר מסוים על פני מוצר אחר הזהה לו? מדוע ציבור הצרכנים יבחר לשלם יותר עובר מוצר “ממותג”, כאשר עומדת לרשותו האפשרות לרכוש מוצר זהה ולא ממותג בתעריף נמוך יותר? מהן הסיבות המובילות לביקושים גבוהים למוצרים ממותגים בכל אחד ואחד ממוצרי הצריכה השונים? כאשר התשובה לכל השאלות הינה פשוטה וקצרה ובת שתי מילים בלבד: מיתוג עסקי.

אז מה זה מיתוג עסקי בעצם?

אם עדיין לא הצלחתם להבין מה זה מיתוג עסקי ומהי חשיבותו בעולם העסקים, נסביר לכם זאת באופן הבא: מיתוג עסקי הוא למעשה מערכת הקשרים (המודעת והבלתי מודעת כאחד) הנוצרת בין המוצר ו/או הגוף העסקי לבין קהל לקוחותיו, כאשר ההיבטים השונים הנלווים לתהליך המיתוג ובניית המותג הם אלו שבסופו של דבר יניעו את קהל הלקוחות לפעולה ובכך יתרמו לביסוסו של אותו מוצר ו/או גוף עסקי ויהפכו אותו בעצם למותג.

חשיבותו של תהליך המיתוג תקף הוא לכל סוגי העסקים, בין אם מדובר בבית עסק בתחילת דרכו העסקית ובין אם מדובר בבית עסק וותיק. תהליך המיתוג עצמו נבנה באמצעות פעולות שיווק שונות הכוללות בין היתר את יצירתה של שפה עיצובית אחידה לכל האלמנטים השיווקים של בית העסק.

מיתוג עסקי

תהליכי מיתוג עסקי

כפי שציינו לעיל, אחת מהדרכים הבסיסיות ביותר לבניית מותג, עוברת דרך יצירת שפה פרסומית-שיווקית אחידה באמצעות אלמנטים גרפיים. פעולה זו מיושמת בעיקר לצרכי מיתוג עסקי והיא כוללת בין היתר: עיצוב גרפי אחיד לכל האלמנטים השיווקיים של בית העסק, החל מעיצוב הלוגו לבית העסק, דרך עיצוב הניירת המשרדית וכרטיסי הביקור ועד לעיצוב שלטי החוץ והפנים בבית העסק. יחד עם זאת חשוב לנו לציין שפעולות העיצוב השונות מהוות אך ורק את הבסיס לבניית מותג, כאשר התשובה לשאלה מה זה מיתוג טמונה בפעולות שיווקיות נוספות אותן תקיימו לצורכי העמקתה של מערכת היחסים בין המוצר/הגוף העסקי לבין קהל לקוחותיו.

כפועל יוצא מכך, תהליך בניית מותג הינו תהליך מתמשך המחייב אתכם לשים לב לפרטים הקטנים–גדולים הנלווים לכל פעולה שיווקית כזו או אחרת אותה אתם מקיימים לאורך פעילותכם העסקית. כאשר אתם פונים לאנשי מקצוע העוסקים בעולמות השיווק והפרסום, לרבות, מעצבים גרפיים המתמחים בעיצוב אלמנטים ויזואליים במסגרת חבילת מיתוג לעסק הכוללת עיצוב גרפי לאמצעים שיווקיים שונים, אנו ממליצים לכם לפתוח את פגישתם עימם בשאלה: מה זה מיתוג עסקי בעיניהם וכיצד הם חושבים שיהיה לנכון למתג את העסק שלכם.

אם אתם עדיין תוהים מה זה מיתוג וכיצד הוא עובד על מנת לבנות מותג מנצח,

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ב- 054-8447800.

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט

מתעניינים בעיצוב גרפי?
עיצוב לוגו?
אתר אינטרנט?

אנחנו פה כדי שיהיה לכם
עיצוב מקצועי, אפקטיבי, יצירתי וייחודי.
והכל בזמני עבודה מהירים
שירות אישי ואדיב
זמינות גבוהה ובשיא הנוחות.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר ללא התחייבות?
יש לכם שאלה כלשהיא?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם 🙂