מיתוג לעסקים - מיתוג עסקי

מה עושה את ההבדל בין 'עוד' עסק, למותג?

בעולם רווי ותחרותי בו ישנם עסקים רבים כמוך, מיתוג עסקים ועיצוב לוגו מעולה, הוא שיקבע את מידת ההצלחה העסקית שלך.

במילים אחרות, מיתוג לעסק יעניק לך שפה גרפית מבודלת, המבוססת על ערכים ותפיסת עולם, ובאה לידי ביטוי בכל הפעילות השיווקית שלך, לא רק שתבלוט למרחוק, אלא שתגדיל את סיכוייך למגנט ולסחוף אחריך קהל לקוחות מתאים ונאמן לאורך ימים.

תהליך של מיתוג לעסקים הוא תהליך מעמיק גם של החברה. בתהליך המיתוג העסקי אנו מנסים לזקק את מהות העסק כדי להגיע ללוגו שישקף את הלך הרוח של החברה ובכך תהליך המיתוג העסקי פותח את התפיסות של החברה בצורה בהירה ומאפשרת למקד אותן.

מיתוג עסקי ועיצוב לוגו הוא זכות שאנחנו זוכים לו עם מבחר עסקים במבחר תחומים בין אם מדובר על מיתוג עסקי לעסקים קטנים או מיתוג עסקי לחברות ענק. מיתוג לעסקים כולל בתוכו התמקדות בשירות שמציע העסק שלכם ושם דגש על קהל יעד שאותו נגדיר ביחד. 

מיתוג עסקים קטנים – מיתוג לעסק בצורה מקצועית

מיתוג של עסקים קטנים הוא תהליך יותר טריקי, שכן קהל היעד של עסקים קטנים דורש מיקוד ותשומת לב מיוחדים כדי להגיע למקסימום תועלת עבור העסק.

מאות פרויקטים מוצלחים של מיתוג עסקים משך השנים, הביאו אותנו לפתח פורמולה ייחודית, המאפשרת לנו לחקור וללמוד את העסק והדי.אנ.אי העסקי שלך במהירות. 

מה שעושה את ההבדל בין ‘עוד’ עסק, למותג, זו הנראות שלו. עיצוב גרפי מעולה לוקח את עזרי השיווק השונים בעסק ומקנה להם נראות ייחודית, מבדלת ומלוטשת.

בין אם מדובר בפרינט – מיתוג עסקים, עיצוב לוגו ומיתוג, כרטיסי ביקור וניירת, פליירים וחוברות ובין אם מדובר בדיגיטל – בעיצוב אתרים, דפי נחיתה ומשפכי שיווק, סוללת המעצבים שלנו הכוללת גרפיקאים, מומחים לווב, מאיירים ואנימטורים, ערוכה לעצב עבורכם את המעטפת הרצויה מאל”ף ועד ת”ו, כולל הפקה, דפוס, פיקוח מלא ומשלוח עד הבית.

מיתוג - תיק עבודות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *