מה זה מיתוג?

מה זה מיתוג עסקי?

נקודה למחשבה – מדוע אנשים מוכנים לשלם פי שניים יותר על מותג אחד מאשר על מותג אחר? ומהי מילת הקסם שיכולה להפוך גם את העסק שלכם לכזה שיהיו מוכנים לשלם עליו יותר? מילת הקסם, שגורמת לאנשים לשלם יותר עבור מותג מסוים, היא מיתוג עסקי.

 בעולם המוצף במסרים שונים, פרסומות והסחות דעת – מיתוג עסקי נכון ומדוייק בהתאמה אישית לצורכי ומטרות העסק, עיצוב ייחודי ללוגו, ובחירה נכונה של צבעי המותג, עשויים לשפר את תדמית העסק ולהעניק לו יתרון משמעותי על המתחרים.

 תהליך המיתוג תקף לכל סוגי העסקים, בין אם מדובר בבית עסק בתחילת דרכו העסקית ובין אם מדובר בבית עסק וותיק. החומרים הגרפיים ושפת המותג ישמשו את העסק שלכם קדימה, בכל פלטפורמות הפרסום שתעזרו בהן – בכרטיס ביקור ובניירת משרדית, במודעות, באתר האינטרנט שלכם, בקמפיינים ברשתות החברתיות, במצגות, רולאפים, תערוכות ועוד ועוד. ועל כן, חשיבות בניית תהליך המיתוג בצורה נכונה בהתחלה הוא משמעותי מאוד.

בעולם רווי ותחרותי בו ישנם עסקים רבים כמוך, מיתוג מעולה, הוא שיקבע את מידת ההצלחה העסקית שלך. במילים אחרות, אם יש לך שפה גרפית מבודלת, המבוססת על ערכים ותפיסת עולם, ובאה לידי ביטוי בכל הפעילות השיווקית שלך, לא רק שתבלוט למרחוק, אלא שתגדיל את סיכוייך למגנט ולסחוף אחריך קהל לקוחות מתאים ונאמן לאורך ימים. מאות פרויקטים מוצלחים משך השנים, הביאו אותנו לפתח פורמולה ייחודית, המאפשרת לנו לחקור וללמוד את העסק והדי.אנ.אי העסקי שלך במהירות, לבנות עבורך ‘סיפור מותג’ מרתק ולהמחיש אותו באמצעות שפה גרפית מקורית, שתבוא לידי ביטוי באופן אחיד בכל פעולות השיווק שלך.​​

תיק עבודות

מחירון עיצוב לוגו

מחיר בהתאמה אישית

עיצוב לוגו אחד

אם מספיק לכם לראות סגנון עיצובי אחד, או שיש לכם רעיון מסוים שצריך לבצע באופן מקצועי, או שאתם מעוניינים לשדרג לוגו, אופציה זו תתאים לכם מאוד!

600 ₪

3 עיצובים שונים לבחירה

רוצים לראות את הלוגו לעסק שלכם ב - 3 עיצובים שונים לגמרי ולבחור מתוכם? האופציה הזו היא הפופולרית ביותר, ומתאימה לרוב העסקים.

1200 ₪

5 עיצובים שונים לבחירה

אופציה זו של 5 עיצובים שונים לבחירה היא המעולה ביותר, מכיוון שהיא כוללת מגוון רחב במיוחד של כיוונים שונים.

1800 ₪

מחירון חבילת מיתוג לעסק

מחיר בהתאמה אישית

חבילת מיתוג בסיסית

3 עיצובים שונים של לוגו לבחירה + 2 פרטי עיצוב לבחירה

1600 ₪

חבילת מיתוג סטנדרטית

3 עיצובים שונים של לוגו לבחירה + 5 פרטי עיצוב לבחירה

2500 ₪

חבילת מיתוג פרימיום

5 עיצובים שונים של לוגו לבחירה + 6 פרטי עיצוב לבחירה

3500 ₪

לא מצאת משהו שמתאים לך?

השאר לנו פרטים במה אתה מתעניין ותקבל הצעה בהתאמה אישית

  • אפשרות לתשלומים נוחים בכרטיס אשראי
  • המחירים אינם כוללים מע"מ
  • אספקלריא שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המחירים והתנאים בכל עת
  • אפשרות לתשלומים נוחים בכרטיס אשראי
  • המחירים אינם כוללים מע"מ
  • אספקלריא שומרת לעצמה את הזכות לשנות את המחירים והתנאים בכל עת
סגירת תפריט
מעוניין בהצעת מחיר?
יש לך שאלה כלשהי?

חייג אלינו: 054-8447800
או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם :-)