כרטיסי ביקור מעוצבים והשפעתם על הלקוח

על אף שתחומי השיווק והפרסום השתנו כליל עם הופעת האינטרנט, כוחם של אמצעי השיווק המסורתיים והאנלוגיים עדיין במותנם. כרטיסי ביקור מעוצבים הם דוגמה נפלאה לכך שעם כל הכבוד לרשתות החברתיות ולקמפיינים האינטרנטיים, לפעמים אין כמו המגע הישיר, האישי והקרוב בין הצרכן לחברה ולעסק. מהי ההשפעה של כרטיסי ביקור מעוצבים על הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים? על כך בכתבה הבאה.

כרטיסי ביקור יוקרתי – הרושם הראשוני בידיים שלכם

מילים רבות נאמרו על חשיבות כרטיסי הביקור לעסק שלכם ולמוניטין שלכם באופן אישי. מחקרים שנעשו בנושא, גילו זכירות מדהימה של לקוחות שנחשפו לכרטיסי ביקור לפרטים השונים שלהם (כמו הלוגו, פרטי ההתקשרות וכו’). זאת ועוד, התגלה קשר משמעותי בין הרושם שיצר אותו בעל תפקיד לבין מידת היוקרתיות של כרטיס הביקור שלו. בשורה התחתונה, כרטיס ביקור לעסק הוא שקול-ערך ללבוש והופעה בפגישה עסקית: הוא הבסיס הרחב של הרושם הראשוני אותו אתם יוצרים, ובדומה להופעה שלכם, גם הוא נותר חקוק בזיכרון של הצד השני.

מה הופך כרטיס ביקור למעוצב ויוקרתי?

אחד הטרנדים החמים בתחום הוא כרטיסי ביקור יוקרתיים. נכון, לא לכולם זה מתאים (לדוגמא לרוב האינסטלטורים זה כנראה יהיה פחות מתאים…), אבל כשזה מסתדר, זה עשוי להוות “שובר שוויון” אל מול המתחרים שלכם.

כרטיסי ביקור יוקרתיים הופכים לכאלו בזכות האלמנטים השונים שבהם: הגודל, הצבע, החומר ממנו הם עשויים, היותם מט או מבריקים, העיצוב הגרפי הקיים בהם, השימוש או היעדר השימוש בלמינציה, הכיתוב המופיע בהם (גם הפן הגרפי וגם הפן המילולי). אפילו לבחירה באופן הצגת פרטי ההתקשרות משקל בקביעה האם אלו כרטיסי ביקור יוקרתיים. כמובן, חשוב לעצב אותם בטעם טוב ולא באופן שייראה מתאמץ ומאולץ. בקיצור, אל תנסו לעצב כרטיסי ביקור יוקרתיים בכוחות עצמכם. שמרו את זה למקצוענים בתחום.

אסקפלריא – הכרטיס הנכון בזמן הנכון

כעת, כאשר הבנתם את החשיבות של כרטיס ביקור מעוצב ומה הופך אותו לכזה, הגיע הזמן להכיר את סטודיו “אסקפלריא” – מותג השיווק והפרסום המוביל, אשר ברזומה שלו עשרות חברות ובתי עסק שעברו מהפך של ממש בזכותו. הסטודיו מתעסק, בין היתר, בהכנת כרטיסי ביקור מעוצבים, אבל לא רק: גם עיצוב לוגו ומיתוג, כתיבה שיווקית וקופירייטינג, עיצוב פליירים, עיצוב ובניית אתרים ועוד נכללים ב”תפריט” הסטודיו.

בשורה התחתונה, שלא יהיה לכם ספק: כרטיס ביקור יוקרתי, איכותי ומושך יכול להיות שווה לכם הרבה מאוד כסף (רק תדמיינו לקוח או רוכש פוטנציאלי שמתלבט ביניכם לחברה אחרת, ובזכות הכרטיס המושקע שלכם, מחליט ללכת עליכם…) אז בעסק שלכם, אל תתפשרו על פחות ממצוין.

מעוניינים שנסביר לכם מה אנחנו יכולים לעשות על מנת לגרום לעסק שלכם להמריא לעבר הצלחה חדשה? התקשרו אלינו לטלפון 054-8447800 או צרו איתנו קשר בדואר האלקטרוני. אספקלריא, כי הגיע הזמן לעצב את הרושם עליכם באמצעות כרטיס ביקור מיוחד ויוקרתי.

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט