054-8447800

בניית אתרי וורדפרס

אנשים רבים תוהים האם משתלם להם לבנות אתר אינטרנט “רגיל” או שמא משתלם יותר לבחור בחברה המספקת שירות בניית אתרי וורדפרס. במאמר זה נסביר האם אתר וורדפרס מתאים למטרותכם ומדוע קיימת מגמה שהולכת ומתגברת עם האנשים, מגמה של בחירה באתרי וורדפרס. הבה נתחיל..

היתרונות של אתר אינטרנט בקוד סגור

אמנם יש יתרונות רבים לבניית אתר שאינו מבוסס על קוד פתוח (אתר וורדפרס מבוסס על פלטפורמת הקוד הפתוח). יתרונות כמו למשל העובדה שמדובר על אתר אינטרנט המותאם אישית למזמין אותו. המפתח של האתר אינו מוגבל לתוספים חיצוניים שכן הוא היחיד המחליט מה יהיה מבנה הקוד. אתרי אינטרנט המותאמים אישית הם לרוב אתרים בעלי מהירות גלישה טובה, שכן אין באתר עודף פונקציות ואפשרויות המאטות את פעילות האתר. יתרון נוסף הוא כל הקשור אל אבטחת האתר. אי אפשר להתעלם מהעובדה שאתרים המבוססים על קוד פתוח הם אתרים בהם יש פרצות אבטחה מוכרות, דבר שהופך אותם ל”אטרקטיבים” ביותר להאקרים.

וורדפרס מתקדם בצעדי ענק

למרות יתרונות אלו והעובדה שרבים טוענים שאתרים אלו ניתנים להתאמה אישית מדוייקת יותר מאתרי וורדפרס, אי אפשר להתעלם מהעובדה שבשנים האחרונות יש שינויים רבים בכל הקשור אל אבטחת אתרי וורדפרס, אי אפשר להתווכח עם העובדה שאתרי וורדפרס קלים קידום ומופיעים בדירוג מרשים בפלט התוצאות בעת חיפוש וניתן להחליט מהם התוספים אותם נשייך לאתר. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהעובדה שאתרי אינטרנט בקוד סגור אינם מאפשרים שינוי בקוד האתר ללא עזרתו של מפתח (הוצאה נוספת), הממשק של הניהול לא יאפשר לכם גישה לקוד (שוב השכרת שירותיו של מפתח). באתר וורדפרס אתם אלו שתוכלו לעשות את רוב השינויים הנדרשים, דבר שיעזור לכם לחסוך בעלויות באופן ניכר.

היתרונות של בניית וורדפרס

אי אפשר להתעלם מהעובדה שנכון לשנת 2018 מערכת הוורדפרס ידועה כמערכת הטובה האטרקטיבית ביותר בעולם. שכן, כאן מדובר על מערכת לה יש יתרונות רבים על פני אתרי אינטרנט אותם בונים על בסיס ג’ומלה, דרופל, ויקס ועוד. בנוסף, מערכת הוורדפרס אשר שימשה כמערכת בלוגים בעבר ידידותית למשתמש ומאפשרת לכם לשדרג את האתר במינימום הוצאה ובמקרים רבים בכוחות עצמכם. חלק מהיתרונות של בניית אתר וורדפרס על פני בניית אתר בקוד סגור הם:

 • פיתוח מהיר וקל שמוביל להוצאה נמוכה – קל לפתח אתר בקוד פתוח, דבר אשר מוביל למחיר זול יותר של המוצר. יש המון תוספים שכבר מוכנים, יש המון מפתחים שעובדים על אותה מערכת – מה שבהחלט משכלל ומשפר אותה. ולמעשה גם אם יש דבר מיוחד הנצרך עבורו תכנות, אפשר לבנות את כל האתר באופן שהוא מבוסס קוד פתוח, ולהוסיף עליו את הדבר הדורש תכנות.
 • אבטחה – לפעמים החיסרון הוא דווקא היתרון. בגלל שפרצות האבטחה הן ידועות, מי שמקפיד להתעדכן בהתאם לחידושים – לדאוג תמיד שכל התוספים יהיו עדכניים ביותר ולהתקין תוספי אבטחה מתאימים – האתר שלו יכול להיות דווקא מאובטח יותר מאתר שבנוי מ – 0 והמפתח עוד לא עלה על פרצות האבטחה שלו.
 • קל לקידום – נח מאוד לקידום במנועי החיפוש. וורדפרס בנוי בצורה ידידותית למנועי החיפוש השונים, הרבה יותר מפלטפורמות קוד פתוח אחרות.
 • תוספים רבים  – התוספים הידועים של וורדפרס חינמיים ומאפשרים התאמה של עמודים ופוסטים באתר עבור מנוע החיפוש של גוגל ומנועים נוספים. בנוסף, יש מלאי ענק של תוספים מוכנים.
 • אופטימיזציה – ניתן להוסיף בקלות ובמהירות מדיה לאתר ויש תוספים שיאפשרו לכם ניהול תמונות ביעילות (כולל שינוי גודל ומשקל התמונות על מנת שאתר האינטרנט שלכם יטען במהירות), דבר שישפיע בסופו של דבר על האופטימיזציה של האתר.
 • חלוקה נכונה – יש אפשרות לחלק את האתר לקטגוריות, להוסיף תגיות וליצור מבנה הירארכי נכון של האתר, דבר אשר יהפוך את האתר לידידותי יותר עבור המשתמש ויקל על גוגל במציאת הדפים הרלוונטיים.
 • קישורים – יש אפשרות ליצירת קישורים חיצוניים וקישורים פנימיים במהירות ובקלות.
 • תגובות – ניתן להוסיף מנגנון תגובות לאתר. המנגנון יתרום לקידום של האתר וניתן לבטלו בכל עת.
 • התאמה למובייל – רוב תוספי וורדפרס כבר מותאים למובייל ונגישים, מה שחוסך המון עבודה.
 • סרגל כלים נוח – המאפשר עריכה של כל עמוד או פוסט בהם אתם מעוניינים במהירות ובקלות. בנוסף, הסרגל מאפשר ניהול של התוספים, הוספת עמודים חדשים ועוד.
 • רשימה זו היא רק תחילתה של רשימה ארוכה מאוד של יתרונות. יתרונות המובילים אנשים רבים למומחים בתחום הוורדפרס על מנת שיבנו להם את אתר הוורפדרס ויקדמו אותו.

מעוניינים בבניית אתר וורדפרס?  טלפנו אלינו למומחים של אספקלריא לשיחת ייעוץ בטלפון 054-8447800

מעוניין לראות עבודות שלנו?

יש לך שאלה?

חייג אלינו ל – 054-8447800

או השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם :-)