בניית אפליקציה – מה זה? ולמי זה יכול להועיל?

כל אחד מעוניין להשקיע את כספו במוצר או שירות שישתלם לו לאורך זמן. באם גם אתם מעוניינים לפרסם את המוצר או השירות שלכם בפני קהל יעד מסויים, תצטרכו להפעיל את שיקול הדעת הנכון ולהגיע להחלטה האם אתם מעוניינים בבניית אתר מובייל או בניית אפליקציה (אתר אינטרנט הוא בגדר חובה כיום). במאמר זה נגולל בפניכם מהם ההבדלים בין אתר סלולר לבין אפליקציה, מהי בניית אפליקציה ומהם יתרונותיה של אפליקציה. הבה נתחיל..

נעים מאוד – הכירו את המושגים

אפליקציה – מוכרת גם בשם העברי ‘יישומון’. כאן מדובר על יישום מחשב אשר מיועד במיוחד לסמארטפונים, טאבלטים ומכשירים ניידים נוספים. בעת בניית אפליקציה נלקחים בחשבון שני דברים עיקריים: מערכת ההפעלה עליה “תשב” האפליקציה (אנדרואיד, IOS וכו’) וקהל היעד.

אתר סלולרי – אתרים סלולריים נפוצים וזאת משום העובדה שלרוב האנשים בישראל יש סמארטפון, בו הם משתמשים לשם גלישה באתרי אינטרנט ובאפליקציות שונות. אתרים סלולריים מתאימים לטלפון סלולרי (אתרים רגילים אינם מותאמים).

אפליקציה או אתר מובייל?

אמנם המצב האידיאלי לכל עסק הוא אתר אינטרנט, אתר מובייל ואפליקציה של העסק, אך כיוון שרובינו איננו מעוניינים להוציא תקציב גדול בשלב הראשון, רוב האנשים צריכים להחליט האם מלבד אותו אתר אינטרנט המייצג את העסק, מוצריו ושירותיו הם יפנו אל מומחים בתחום בניית אתרי מובייל או שמא הם יחליטו על בניית אפליקציה לעסק אותה ניתן להוריד לסמארטפון ולהשתמש ישירות. היתרונות של אפליקציה רבים והם אלו שמובילים בעלי עסקים רבים לתעדף בניית אפליקציה (פיתוח אפליקציה) על פני בניית אתר מובייל.

יתרונות בניית אפליקציה

  • התאמה למכשיר – אפליקציה תמיד תהיה מותאמת באופן מושלם לסמארטפון.
  • פונקציונאליות מקסימאלית – פעולות ע”י תנועה של המכשיר הנייד, ללא כל לחיצה על המסך.
  • לא צריכים אינטרנט – באפליקציה ניתן להשתמש גם כאשר לא מחוברים לאינטרנט וזאת בניגוד אל אתר אינטרנט סלולרי.
  • שילוב אופטימאלי עם מכשיר המובייל – האתר מספק מידע למשתמש בעוד שהאפליקציה מאפשרת גם אינטרקציה עם תכונות המכשיר עצמו.
  • תשלום – התשלום מתבצע ישירות באמצעות האפליקציה דרך אמצעי התשלום המוגדר בחשבון המשתמש.
  • שימוש – אנשים רבים מעדיפים להשתמש באפליקציות במקום באתרים סלולריים משום הנוחות. שימוש באפליקציה המותקנת כבר בתוך המכשיר, נוחה על פני גלישה דרך דפדפן אינטרנט. כ”כ בשונה מזמן הפיתוח הארוך של האפליקציה – ההתקנה שלה פשוטה ביותר.
  • אין הגבלה – השימושים של האפליקציות הם בלתי מוגבלים.

בניית אפליקציה – האם השירות מתאים לכם?

אפליקציה אידיאלית לכל אדם שמעוניין לקדם את העסק שלו ולמתג אותו כחדשני ויעיל. בנוסף, יש אנשים רבים שמחליטים להוציא רעיון מיוחד לפועל בדמות אפליקציה אטרקטיבית דרכה הם יוכלו להרוויח כסף (משחק או כל רעיון מקורי אחר). כל בעל עסק שמחליט על בניית אפליקציה למעשה מחליט על מיתוג העסק, מפגש בין לקוחות פוטנציאליים ללוגו החברה, שירותיה ומוצריה. פרסום מדהים של העסק, אפשרות של קשר ישיר ורציף של העסק עם לקוחותיו וההיפך באמצעות האפליקציה וכן קשר רציף עם כל מי שהוריד את האפליקציה למובייל שלו בדבר מבצעים, עדכונים מהעסק והטבות שונות.

מעוניינים למתג את העסק שלכם או להוציא רעיון לפועל? הגיע הזמן לחשוב על בניית אפליקציה! מעוניינים בפרטים נוספים ללא עלות או התחייבות? התקשרו אל המומחים של אספקלריא בטלפון 054-8447800

מעונינים לראות עבודות שלנו?

סגירת תפריט